Pracovali ste už ako integračný architekt a máte záujem si rozšíriť svoj obzor? Ak áno, pridajte sa do nášho tímu.

Integračný architekt

Standort: Bratislava, Košice, Žilina | Referenznummer: SK-22

Ihre Aufgaben

  • máte predchádzajúce skúsenosti na pozícií integračného architekta, ale počas svojho pracovného života ste sa nestretli s oblasťou poisťovníctva, nevadí všetko potrebné sa naučíte u nás
  • budete zodpovedať za technickú a architektonickú oblasť pri nasadzovaní systému u zákazníka, ako aj za jej operatívne udržiavanie v procese vývoja systému a podporu zákazníka pri integrácii msg.Insurance Suite
  • zodpovednosť za technicko-architektonickú oblasť pri vedení projektov a následné vykonávanie podpory pri integrácii msg.Insurance Suite u zákazníka
  • príprava analýz a poskytovanie poradenstva našim zákazníkom v oblasti architektúry IT
  • konzultant pre vývoj softvéru – môžete sa stať podporou tímu vývojárov, participovať na tvorbe strategickej architektúry a vývoja produktov (framework, tools)
  • možnosť stať sa prínosným členom nášho tímu pri návrhu technologických štandardov a zabezpečovaní ich realizácie

Ihre Qualifikation

  • úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I., II. stupňa, ideálne v danej oblasti
  • pracovné skúsenosti na podobnej pozícií
  • komunikačné schopnosti v nemeckom  jazyku
  • prehľad v IT, najmä so zameraním na vývoj systémov
  • skúsenosti s programovacím jazykom Java EE (napr. Spring, Maven, Jenkins, ApplicationServer)
  • dobrá znalosť integračnej platformy (napr. SOA, ESB)
  • ideálne certifikácia v oblasti softvérovej architektúry (napr. iSAQB)
  • schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike
  • zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, presnosť

Váš vstup do msg life

  • Našim zákazníkom ponúkame širokú paletu komplexného štandardného softvéru, cloudových riešení a poradenstva. Medzi naše súčasné výzvy patria témy ako digitálna transformácia a optimalizácia vývojových procesov. Neustále hľadáme motivovaných a kvalifikovaných spolupracovníkov, ktorých zaujmú naše odborno-technické riešenia a radi pracujú v tíme.
  • Inovácie sú pre nás dôležité. Snažíme sa rozvíjať našu modernú architektúru a nastavovať softvérový štandard na poistnom trhu.
  • Ak máte radi výzvy a vlastné nápady chcete pretvoriť do novej perspektívy, ponúkame Vám možnosť uplatnenia.
  • Zaujímajú Vás nové technológie a máte záujem vstúpiť do IT sveta? msg life Vám ponúka možnosť vzdelávať sa a rozširovať Vaše profesionálne zameranie.
  • S msg life získate ideálny štart do IT sféry. Naši pracovníci Vám budú k dispozícií počas celého zaškolovacieho procesu. Už pri nasadzovaní na projekt budete prínosným členom pre Váš tím.

Minimálna základná mzda pre danú pozíciu je 3000 € brutto. Konkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Ihre Benefits

  Attraktives Vergütungsmodell

  Flexible Arbeitszeiten

  Gesundheitsmanagement

  Gute Verkehrsanbindung

  Homeoffice

  Individuelle Entwicklungsmöglichkeiten

  Onboarding

  Unternehmenskultur

Ihre Ansprechpartnerin bei Rückfragen:

Frau Sandra Romahn
Tel.: +49 711 94958-0
E-Mail: karriere@msg-life.com

  Schnelle Rückmeldung

Rückmeldung auf die Bewerbung i.d.R. innerhalb von 5 Werktagen!

  Videobewerbung

Jetzt per Video bei uns bewerben! Einfach im Bewerbungsformular auswählen und Bewerbungsvideo erstellen.