Máte skúsenosti s integráciou/inštaláciou ? Ak áno, pridajte sa do nášho tímu.

Systémový integrátor pre oblasť poisťovníctva

Standort: Bratislava | Referenznummer: SK-49

Ihre Aufgaben

  • rollout a inštalácia informačných systémov msg.Life Factory a msg-life Insurance Suite podľa požiadaviek zákazníka
  • nasadenie nových testovacích prostredí a starostlivosť o existujúce konfigurácie (interné a zákaznícke)
  • optimalizácia, automatizácia a integrácia rôznych komponentov a samotného inštalačného procesu v rámci systémov msg.Life Factory msg.Insurance Suite
  • vývoj, zavedenie a údržba CI/CD (continuous integration/continuous delivery) pipeline a build management pri rôznych konfiguráciách
  • návrh, monitorovanie, optimalizácia procesov v oblasti správy zdrojového kódu, integrácie, testovania
  • vytváranie dokumentácií a štandardizácia, technické poradenstvo klientom

Ihre Qualifikation

  • veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom alebo anglickom jazyku
  • skúsenosti s podporou riešení založených na CI/CD princípoch (Jenkins, GitHub, Nexus, Artifactory)
  • znalosti, alebo skúsenosti s aplikačnými servermi ako napríklad Tomcat, JBoss/Wildfly, Websphere a databázovými systémami DB2, Oracle a PostgreSQL
  • rutinná a bezpečná práca na príkazovom riadku vo Windows a Linux
  • vítané skúsenosti s niektorým skriptovacím, alebo programovacím jazykom ako napríklad : Yaml, Unix-Shell, Perl, PHP, Groovy, Java, Python, PowerShell a pod.
  • skúsenosti s integráciou komplexných informačných systémov pod Windows a Linux
  • základné znalosti princípov kontajnerizácie (Docker, Kubernetes) a ochota podieľať sa na prípadných úpravách systémov a migráciách na cloud (AWS/Azure)
  • základné znalosti z počítačových sietí
  • úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa

Váš vstup do msg life

  • Našim zákazníkom ponúkame širokú paletu komplexného štandardného softvéru, cloudových riešení a poradenstva. Medzi naše súčasné výzvy patria témy ako digitálna transformácia a optimalizácia vývojových procesov. Neustále hľadáme motivovaných a kvalifikovaných spolupracovníkov, ktorých zaujmú naše odborno-technické riešenia a radi pracujú v tíme.
  • Inovácie sú pre nás dôležité. Snažíme sa rozvíjať našu modernú architektúru a nastavovať softvérový štandard na poistnom trhu.
  • Ak máte radi výzvy a vlastné nápady chcete pretvoriť do novej perspektívy, ponúkame Vám možnosť uplatnenia.
  • Zaujímajú Vás nové technológie a máte záujem vstúpiť do IT sveta? msg life Vám ponúka možnosť vzdelávať sa a rozširovať Vaše profesionálne zameranie.
  • S msg life získate ideálny štart do IT sféry. Naši pracovníci Vám budú k dispozícií počas celého zaškolovacieho procesu. Už pri nasadzovaní na projekt budete prínosným členom pre Váš tím.

 Minimálna základná mzda pre danú pozíciu je 2000 € brutto. Konkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Ihre Benefits

  Attraktives Vergütungsmodell

  Unternehmenskultur

  Flexible Arbeitszeiten

  Gesundheitsmanagement

  Homeoffice

  Onboarding

Ihre Ansprechpartnerin bei Rückfragen:

Frau Sandra Romahn
Tel.: +49 711 94958-0
E-Mail: karriere@msg-life.com

  Schnelle Rückmeldung

Rückmeldung auf die Bewerbung i.d.R. innerhalb von 5 Werktagen!

  Videobewerbung

Jetzt per Video bei uns bewerben! Einfach im Bewerbungsformular auswählen und Bewerbungsvideo erstellen.